Plášť 28" Michelin Protek (37-622) Michelin
Reflexná plocha
Popis produktu
Plášť Michelin Protek pre mnohostranné každodenné použitie na asfaltové a spevnené cesty. Povrch plášťa optimalizuje valivý odpor, pričom profil uprostred plášť a velký počet drážok po stranách zabezpečujú vynikajúcu priľnavosť na mokrom a klzkom povrchu. Účinnú ochranu proti prerazeniu plášťa je dosiahnutá pomocou 1 mm hrubej vložke.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 37-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/FRA | 700 x 35C |
| Reflexná plocha | Áno, Nie |
| Hmotnosť | cca. 730 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 22 |
| Ochrana proti prerazeniu | 1 mm |
| Max. tlak vzduchu | 2,5 - 6,0 bar |
Súvisiace produkty
Mini pumpa M-Wave Flexi Tube (Black)
M-Wave
10,26 €
8,34 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Hliník/Plast
Dĺžka: 190 mm / 151 mm (hadička)
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Páska do ráfika 22" BRN Tape (16-470)
BRN
3,40 €
2,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-470
Farba: Oranžová
Rozmer/Inch: 22"
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (25-622)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (14-559)/2 ks
Schwalbe
4,43 €
3,60 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 14-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán




