Koleso predné 26" EXAL ZX 19 / Shimano DH 3N30 s dynamom BP
Farba ráfik
Popis produktu
Koleso predné 26" pre bežné využitie s dvojstenovým hliníkovým ráfikom EXAL ZX 19 a hliníkovým nábojom Shimano DH 3N30 so zabudovaným dynamom. Prevedenie bez spínača.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-19 |
| Rozmer/Inch | 26" x 1,75 |
| Farba ráfik | Strieborný, Čierny |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Napätie | 6V |
| Výkon | 3W |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Duša 26" XLC VT-A26 (40/62-559 AV)
XLC
3,88 €
19.06.26
3,15 bez DPH
K dispozícii po:19.06.26
Rozmer/ETRTO: 40/62-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,5"/2,5"
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 35 mm
Páska do ráfika 16" Schwalbe Super HP (22-305)
Schwalbe
1,64 €
1,33 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 22-305
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 16"
Materiál: Polyuretán
Osvetlenie predné na dynamo B&M Dopp T Senso Plus
Busch&Muller
31,00 €
25,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 35 Lux
Homologácia: Áno
Napájanie: Dynamo
Materiál: Plast
Plášť 26" Schwalbe Marathon Plus Tour HS 619 (50-559)
Schwalbe
37,94 €
30,85 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 50-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 2,0"
Reflexná plocha: Áno
Zmes: Addix
E-Bike: E-50




