Koleso predné 28" EXAL ZX 19 / Shimano DH 3D30 s dynamom BP
Farba ráfik
Popis produktu
Koleso predné 28" pre bežné využitie s dvojstenovým hliníkovým ráfikom EXAL ZX 19 a hliníkovým nábojom Shimano DH 3D30 so zabudovaným dynamom. Prevedenie bez spínača. Pre kotúčové brzdy s upínaním kotúča IS 2000.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,75 |
| Farba ráfik | Čierny, Strieborný |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prichytenie kotúča | IS 2000 |
| Napätie | 6V |
| Výkon | 3W |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Rýchloupinák 5 mm Acor AQR-21301 Road (Black)
Acor
18,00 €
14,63 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník 6061 T6 - páčka
Hmotnosť: cca. 58 g
Plášť 28" Continental Grand Prix 4-Season (25-622)
Continental
74,50 €
01.05.26
60,57 bez DPH
K dispozícii po:01.05.26
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Zmes: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 240 g
Prevedenie: Skladací
Plášť 28" Michelin Protek (40-622)
Michelin
18,76 €
15,25 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 760 g
Prevedenie: Drôt




