Set kolies 28" BRN Fixed Coaster (Silver) BRN
Popis produktu
Set kolies 28" BRN Fixed sú štýlové hliníkové kolesá s pevnou oskou. Zadné koleso má náboj so spätnou brzdou. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj samostatne predné a zadné koleso.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-13 |
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Strieborná |
| Farba náboj | Strieborná |
| Farba výpletu | Strieborná |
| Náboj | Alu / So spätnou brzdou |
| Výška ráfika | 43 mm |
| Dĺžka náboja | 100 / 120 mm |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Platničky brzdové Tektro D40.11
Tektro
11,08 €
25.09.26
9,01 bez DPH
K dispozícii po:25.09.26
Materiál brzdové obloženie: Metalické
Počet v sade: 2 ks
Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus HS 440 (28-622)
Schwalbe
33,20 €
26,99 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,1"
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 750 g
Plášť 28" Planet Air City Color (35-622/Cream)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Krémová
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: 3,4 - 5,1 bar
Plášť 28" Continental Double Fighter III (37-622)
Continental
22,54 €
18,33 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,375" x 1,625"
Technológia: Sport
Hmotnosť: cca. 640 g
Prevedenie: Drôt



