Plášť 28" Schwalbe CX Comp HS 369 Reflex (40-622) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe CX Comp HS 369 je pneumatika určená pre jazdu po ceste a nespevnenom teréne. Atraktívny polovysoký dezén pre ľahké odvaľovanie a dobrú priľnavosť v zákrutách.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 40-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,50" |
| Rozmer/FRA | 700 x 38C |
| Reflexná plocha | Áno |
| Bok plášťa | Lite |
| Zmes | SBC |
| Hmotnosť | cca. 550 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 50 |
| Ochrana proti prerazeniu | K-Guard |
| Max. tlak vzduchu | 2,5 - 4,5 bar |
Súvisiace produkty
Mini pumpa Airbone ZT-702 Supernova (Black)
Airbone
20,50 €
16,67 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 59 g
Dĺžka: 99 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Duša 28" Michelin Airstop A3 (35/47-622/635 AV)
Michelin
4,60 €
3,74 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 35/47-622/635
Farba: Čierna
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 34 mm
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (20-559)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 18" Schwalbe Super HP (18-355)
Schwalbe
1,59 €
1,29 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 18-355
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 18"
Materiál: Polyuretán


