Koleso zadné 26" EXAL XL25 Disc / Shimano Deore Disc BP
Popis produktu
Koleso zadné 26" s dvojstenným hliníkovým ráfikom EXAL XL25 Disc a hliníkovým nábojom Shimano Deore Disc. Určené pre horské bicykle s kotúčovou brzdou a pripojením kotúča IS 2000.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-25 |
| Rozmer/Inch | 26" x 1,9/2,1 |
| Farba ráfik | Čierny |
| Farba náboj | Čierny |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 44-62 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9 st. |
| Prichytenie kotúča | IS 2000 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Rýchloupinák 5 mm XLC PRO QR-L05 (Blue)
XLC
13,35 €
10,85 bez DPH
K dispozíciiFarba: Modrá
Materiál: Hliník - páčka
Hmotnosť: cca. 150 g
Kazeta 8 st. Miche Primato 8 M
Miche
35,40 €
28,78 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 zubov, 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 zubov, 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 214 g (12-21 z.)
Prevedenie: Miche/Campagnolo
Plášť 26" Schwalbe Big Apple HS 430 (60-559)
Schwalbe
33,13 €
26,93 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 60-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 2,35"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 780 g
Prevedenie: Drôt
Kazeta 9 st. SunRace CSR91
SunRace
24,00 €
19,51 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 293 g



