Zadné koleso 28" DT Swiss C 1800 Spline DB 23 12/142 mm Shimano BP
Popis produktu
Zadné koleso 28" DT Swiss C 1800 Spline DB 23 je stvorený pre off-road jazdu. Kombinácia robustného ráfika širokého 22 mm a robustných špičkových lúčov vám poskytne koleso pre náročné výlety. Spoľahlivá kvalita náboja a presná konštrukcia kolesa zaisťujú v sedle nekonečné kilometre zábavy. Skoky cez prekážky, jazdu v blate a jazdu po schodoch: tieto kolesá dokážu všetko.Súčasťou dodávky:
• Tubeless páska 25 mm
• Tubeless ventil 32 mm
• IS 2000 adapter
• 5 mm krytka
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-22 |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Náboj | DT Swiss 370 |
| Šírka ráfika | 26 mm |
| Výška ráfika | 23 mm |
| Dĺžka náboja | 142 mm |
| Hmotnosť | cca. 946 g |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Materiál nipel | Hliníkový DT ProLock Squorx ProHead |
| Nosnosť | 130 kg |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 30 - 46 mm |
| Materiál výplet | DT Aero Comp |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál orech | Hliník/Oceľ |
| Typ osky náboja | TA12/142 mm |
| Voľnokolo/kazeta | Kompatibilné Shimano 11 st. |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
| Prevedenie ráfika | Bezdušová pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Michelin Protek Max (42-622)
Michelin
30,89 €
04.05.26
25,11 bez DPH
K dispozícii po:04.05.26
Rozmer/ETRTO: 42-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 40C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 980 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 28" Planet Air Road UK (23-622)
Planet Air
33,00 €
26,83 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Farebná
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar
Plášť 28" Michelin Protek Max (40-622)
Michelin
30,89 €
15.05.26
25,11 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 950 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 28" Planet Air City Color (35-622/Cream)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Krémová
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: 3,4 - 5,1 bar



