Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus Tour HS 619 (40-622) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Marathon Plus Tour HS 619 je všestranný plášť, ktorý je všade doma, či už na asfalte alebo poľnej ceste. Je vhodný pre každodenné použitie alebo na veľké túry. Jeho robustná konštrukcia znesie všetko. Bezpečný vďaka vložke proti prepichnutiu Smart Guard®, najúčinnejšej vložke, aká pre plášť existuje.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 40-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,5" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Zmes | Addix |
| E-Bike | E-50 |
| Hmotnosť | cca. 960 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | SmartGuard |
| Max. tlak vzduchu | 3,5 - 6,0 bar |
Súvisiace produkty
Zátky do ráfika Velocity Veloplug Small (Red)
Velocity
15,30 €
12,44 bez DPH
SkladomFarba: Červená
Rozmer/Inch: Otvor: 7,7 - 8,3 mm
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 5 g (32 ks)
Páska do ráfika 20" Schwalbe Super HP (25-406)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20"
Materiál: Polyuretán
Mini pumpa Airbone ZT-702M Supernova (Silver)
Airbone
19,70 €
16,02 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 59 g
Dĺžka: 99 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (18-622)/2 ks
Schwalbe
6,11 €
21.02.25
4,97 bez DPH
K dispozícii po:21.02.25
Rozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán



