Koleso zadné 28" Ryde ZAC 2000 Disc / Shimano Deore Disc BP
Popis produktu
Koleso zadné 28" s dvojstenným hliníkovým ráfikom Ryde ZAC 2000 Disc a hliníkovým nábojom Shimano Deore Disc. Určené pre trekingové/krosové bicykle s kotúčovou brzdou a pripojením kotúča IS 2000.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,75 |
| Farba ráfik | Čierny |
| Farba náboj | Čierny |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 28-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9 st. |
| Prichytenie kotúča | IS 2000 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Ride Tour (37-622/Black&White)
Continental
22,29 €
18,12 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/Inch: 28" x 1 3/8 x 1 1 5/8"
Hmotnosť: cca. 725 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180
Rýchloupinák 5 mm XLC QR-L02 (Black)
XLC
11,90 €
9,67 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník - páčka
Hmotnosť: cca. 110 g (sada)
Plášť 28" Continental Grand Prix 5000 (25-622/Black&Tan)
Continental
63,93 €
51,98 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Reflexná plocha: Nie
Zmes: BlackChili
Technológia: LaserGrip / ACT
Duša 28" Schwalbe 15 (18/28-622/630 AV)
Schwalbe
7,95 €
6,46 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 18/28-622/63
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28 x 3/4-1 1/8
Hmotnosť: cca. 105 g
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm



