Zadné koleso 20" AL ráfik / AL náboj BP
Popis produktu
Koleso zadné 20" pre bežné využitie s jednostenovým hliníkovým ráfikom a hliníkovým nábojom s pevnou oskou pre 6/7 st. voľnokoloParametre
| Rozmer/ETRTO | 406-19 |
| Rozmer/Inch | 20" x 1,75/1,9 |
| Farba ráfik | Strieborný |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Oceľ pozinkovaná |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Voľnokolo 6/7 st. |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 20" Planet Air Street Color (47-406/Blue&White)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 47-406
Farba: Modrá/Biela
Rozmer/Inch: 20" x 1,75"
Hmotnosť: cca. 330 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 20" CST Czar (23-420/Black)
CST
21,00 €
17,07 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 23-420
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 20" x 1,00"
Hmotnosť: cca. 369 g
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: max. 6,8 bar
Voľnokolo 7 st. Sunrace MFM2A 7DS
SunRace
14,00 €
11,38 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Počet prevodov: 7
Veľkosť: 14 / 16 / 18 / 20 / 22 / 24 / 28 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 495 g
Plášť 20" Schwalbe Big Ben HS 439 (55-406)
Schwalbe
29,69 €
24,14 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 55-406
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 20" x 2,15"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 575g
Prevedenie: Drôt



