Zadné koleso 26" Ryde X-Plorer / AL náboj BP
Popis produktu
Koleso zadné 26" pre bežné využitie s dvojstenným hliníkovým ráfikom Ryde X-Plorer a hliníkovým nábojom s rýchloupínákom pre 6/7 st. voľnokolo.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-19 |
| Rozmer/Inch | 26" x 1,75 |
| Farba ráfik | Čierny |
| Farba náboj | Čierny |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Voľnokolo 6/7 st. |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 26" Planet Air MTB (50-559/Black)
Planet Air
15,00 €
12,19 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 50-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,95"
Hmotnosť: cca. 820 g
Prevedenie: Drôt
Kazeta 7 st. Shimano CS-HG41-7
Shimano
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 7
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 18 / 21 / 24 / 28 zubov
Materiál: Oceľ
Plášť 26" Schwalbe CX Comp HS 369 (50-559)
Schwalbe
24,40 €
19,84 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 50-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 2,00"
Reflexná plocha: Áno
Bok plášťa: Lite
Zmes: SBC
Duša 26" Continental MTB 26 (47/62-559 AV)
Continental
5,20 €
4,23 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 47/62-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1.75/2.5
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40mm



