Zadné koleso 28" EXAL ZX 19 / AL náboj BP
Farba ráfik
Typ osky náboja
Popis produktu
Koleso zadné 28" pre bežné využitie s dvojstenovým hliníkovým ráfikom Exal ZX 19 a hliníkovým nábojom s rýchloupinákom a pre 6/7 st. voľnokolo.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,75 |
| Farba ráfik | Strieborný, Čierny |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica, Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Voľnokolo 6/7 st. |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Planet Air City Color (35-622/Blue&White)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Modrá/Biela
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: 3,4 - 5,1 bar
Plášť 28" Vittoria Terreno Zero (40-622/Black)
Vittoria
28,80 €
23,41 bez DPH
Skladom 1 ksRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Hmotnosť: cca. 732 g
Prevedenie: Skladací
Plášť bezdušový 28" Vittoria Terreno Mix G2.0 TNT (31-622/Black&Anthracite)
Vittoria
50,46 €
41,02 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 31-622
Farba: Čierna/Antracitová
Rozmer/FRA: 700 x 31C
Materiál kostry: Nylon
Zmes: 3C Graphene 2.0
Technológia: TNT
Plášť 28" Challenge Almanzo Pro (33-622/Black&Tan)
Challenge
66,00 €
53,66 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 33-622
Farba: Čierna/Natural
Rozmer/FRA: 700 x 33C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS2



