Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus Tour HS 404 (37-622) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Marathon Plus Tour HS 404 je všestranný plášť, ktorý je všade doma, či už na asfalte alebo poľnej ceste. Je vhodný pre každodenné použitie alebo na veľké túry. Jeho robustná konštrukcia znesie všetko. Bezpečný vďaka vložke proti prepichnutiu Smart Guard®, najúčinnejšej vložke, aká pre plášť existuje.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 37-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 28" x 1 3/8" |
| Rozmer/FRA | 700 x 35C |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 890 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | SmartGuard |
| Max. tlak vzduchu | 3,5 - 6,0 bar |
Súvisiace produkty
Mini pumpa Airbone ZT-705M Supernova (Silver)
Airbone
16,53 €
13,44 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 71 g
Dĺžka: 115 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (25-559)
Schwalbe
1,57 €
1,28 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 25-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Pumpa stojanová / Sedlovka Dahon BioLogic
Dahon
87,07 €
70,79 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Dĺžka: 580 mm
Priemer: 33,9 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV
Mini pumpa Zéfal Air Profil Micro (Black)
Zéfal
17,70 €
14,39 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 88 g
Dĺžka: 165 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV



