Koleso zadné 28" Rodi Airliner 1 / AL náboj BP
Farba ráfik
Farba náboj
Materiál výplet
Typ osky náboja
Popis produktu
Koleso zadné 28" pre bežné využitie s dvojstenným hliníkovým ráfikom Rodi Airliner 1 a hliníkovým nábojom s rýchloupinákom a pre 6/7 st. voľnokolo.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,75 |
| Farba ráfik | Strieborný, Čierny |
| Farba náboj | Čierny, Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne, Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm, Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Voľnokolo 6/7 st. |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Sada upínania sedlovky a kolies XLC QR-A01 Hexagon (Black)
XLC
9,71 €
7,89 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Rozmer: 5 x 100 / 135 mm - oska
Rozmer 2: M6 x 45 mm - sedlovka
Materiál: Hliník/Oceľ
Hmotnosť: cca. 81 g
Plášť 28" Challenge Criterium Service Cource (25-622/Black&White)
Challenge
63,00 €
51,22 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: Bavlna
Technológia: PPS
Kazeta 8 st. Miche Primato 8 M
Miche
35,40 €
28,78 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 zubov, 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 zubov, 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 214 g (12-21 z.)
Prevedenie: Miche/Campagnolo
Plášť 28" Vittoria Zaffiro Pro G2.0 (30-622/Black)
Vittoria
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 30-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 30C
Materiál kostry: Nylon
Zmes: 3C Graphene 2.0
Hmotnosť: cca. 320 g





