Zadné koleso 28" EXAL XP 19 / Shimano Tourney FH-TX500 (QR/Silver) BP
Popis produktu
Koleso zadné 28" pre bežné využitie s dvojstenným hliníkovým ráfikom EXAL XP 19 a hliníkovým nábojom Shimano Tourney FH-TX500 s rýchloupinákom a pre 8/9 st. kazetu.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Strieborná |
| Farba náboj | Strieborná |
| Náboj | Shimano Tourney FH-TX500 |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24 - 50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9 st. |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Kenda Kwest K193 (25-622)
Kenda
11,90 €
9,67 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Prevedenie: Drôt
Duša 28" Schwalbe 17 (28/47-622/635 AV)
Schwalbe
6,20 €
5,04 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28/47-622/635
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28 x 1 1/8-1,75
Hmotnosť: cca. 150 g
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm
Kazeta 8 st. Force CS08-1128
Force
11,50 €
9,35 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 zubov
Materiál: Oceľ pochrómovaná
Hmotnosť: cca. 260 g
Kazeta 9 st. SunRace CSM96
SunRace
21,00 €
17,07 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov, 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 34 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 358 g, cca. 346 g



