Zadné koleso 28" BRN Fixed (Orange Fluo) BRN
Popis produktu
Zadné koleso 28" BRN Fixed je štýlové hliníkové koleso s pevnou oskou. Zadné koleso má náboj flip/flop - možnosť osadiť pevný pastorok alebo voľnokolo. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj ako set predného a zadného kolesa.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-13 |
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Oranžová |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Oranžová |
| Náboj | Flip/Flop |
| Výška ráfika | 43 mm |
| Dĺžka náboja | 120 mm |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Gator Hardshell Wired (28-622/Black)
Continental
58,26 €
47,37 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 405 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 28" Continental Super Sport Plus (25-622)
Continental
od 36,68 €
29,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Hmotnosť: cca. 400 g, cca. 420 g
Prevedenie: Skladací, Drôt
TPI: 84
Plášť 28" Vittoria Terreno Zero (40-622/Black)
Vittoria
28,80 €
23,41 bez DPH
Skladom 1 ksRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Hmotnosť: cca. 732 g
Prevedenie: Skladací
Kazeta 9 st. Shimano Deore XT CS-M770-9
Shimano
55,99 €
45,52 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 256 g (11-32 z.)



