Plášť 28" Schwalbe CX Comp HS 369 (40-622) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe CX Comp HS 369 je pneumatika určená pre jazdu po ceste a nespevnenom teréne. Atraktívny polovysoký dezén pre ľahké odvaľovanie a dobrú priľnavosť v zákrutách.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 40-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,50" |
| Rozmer/FRA | 700 x 38C |
| Zmes | SBC |
| Zaťaženie | 80 kg |
| Hmotnosť | cca. 550 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 50 |
| Ochrana proti prerazeniu | K-Guard |
| Max. tlak vzduchu | 2,5 - 4,5 bar |
Súvisiace produkty
Mini pumpa P2R Aircore 10SP (Black)
P2R
12,90 €
10,49 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 85 g
Dĺžka: 202 mm
Tlak: max. 6 bar / 90 psi
Typ ventilu: AV/SV
Páska do ráfika 26" M-Wave Rim Tape (20-559)
M-Wave
1,70 €
1,38 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Páska do ráfika 28" M-Wave Rim Tape (20-622)
M-Wave
1,70 €
1,38 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Duša 28" CST Standard (37/45-622 AV)
CST
3,50 €
2,85 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 37/45-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35/43C
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 163 g
Typ ventilu: Auto ventil



