Zadné koleso 28" BRN Fixed (Silver) BRN
Popis produktu
Zadné koleso 28" BRN Fixed je štýlové hliníkové koleso s pevnou oskou. Zadné koleso má náboj flip/flop - možnosť osadiť pevný pastorok alebo voľnokolo. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj ako set predného a zadného kolesa.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-13 |
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Strieborná |
| Farba náboj | Strieborná |
| Farba výpletu | Strieborná |
| Náboj | Flip/Flop |
| Výška ráfika | 43 mm |
| Dĺžka náboja | 120 mm |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Vittoria Zaffiro Pro G2.0 (25-622/Black)
Vittoria
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Materiál kostry: Nylon
Zmes: 3C Graphene 2.0
Hmotnosť: cca. 280 g
Plášť 28" Hutchinson GT Street (28-622)
Hutchinson
19,90 €
16,18 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna/Béžová
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Hmotnosť: cca. 550 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 28" Continental Ultra Sport III (25-622/Black)
Continental
21,80 €
17,72 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Zmes: Pure Grip Compound
Hmotnosť: cca. 265 g, cca. 335 g
Prevedenie: Skladací, Drôt
Plášť 28" Continental Gatorskin BE Folding (32-622/Black)
Continental
58,72 €
15.05.26
47,74 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 32-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 350 g
Prevedenie: Skladací



