Plášť 28" Schwalbe Marathon Racer HS 429 (35-622) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Marathon Racer HS 429 je najľahším modelom radu Schwalbe Marathon. Vďaka vložke SpeedGuard má tento plžšť perfektnú ochranu proti prepichnutiu. Zloženie plášťa SpedGrip pre zabezpečenie najlepších jazdnýchvlastností.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 35-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,35" |
| Rozmer/FRA | 700 x 35C |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 465 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | RaceGuard |
| Max. tlak vzduchu | 4,5 - 6,5 bar |
Súvisiace produkty
Mini pumpa BRN Jet
BRN
10,00 €
8,13 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 137 g
Dĺžka: 230 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV
Mini pumpa M-Wave Flexi Tube (Black)
M-Wave
10,26 €
8,34 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Hliník/Plast
Dĺžka: 190 mm / 151 mm (hadička)
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Páska do ráfika 20" Schwalbe Super HP (25-406)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20"
Materiál: Polyuretán
Mini pumpa Airbone ZT-705M Supernova (Silver)
Airbone
16,53 €
13,44 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 71 g
Dĺžka: 115 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV



