Koleso zadné 26" AL ráfik / Shimano so spätnou brzdou BP
Popis produktu
Koleso zadné 26" s jednostenným hliníkovým ráfikom a nábojom Shimano s so spätnou brzdou.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-21 |
| Rozmer/Inch | 26" x 1,75/1,9 |
| Počet prevodov | 1 |
| Farba ráfik | Strieborný |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 109 mm |
| Prevedenie | Spätná brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 35-62 mm |
| Materiál výplet | Oceľ pozinkovaná |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 20" Schwalbe Super HP (25-406)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 27,5" Schwalbe Super HP (20-584)
Schwalbe
3,23 €
20.08.25
2,63 bez DPH
K dispozícii po:20.08.25
Rozmer/ETRTO: 20-584
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 27,5"
Materiál: Polyuretán
Plášť 26" Continental Ride Tour (47-559/Black)
Continental
21,52 €
17,50 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 47-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,75"
Hmotnosť: cca. 780 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180
Plášť 26" Schwalbe Fat Frank HS 375 (60-559/Brown&White)
Schwalbe
26,17 €
21,28 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 60-559
Farba: Hnedá/Biela
Rozmer/Inch: 26" x 2,35"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 975 g
Prevedenie: Drôt



