Koleso zadné 26" Ryde Zac 421 / Shimano Nexus 7 st. so spätnou brzdou BP
Popis produktu
Koleso zadné 26" s dvojstenným hliníkovým ráfikom Ryde Zac 421 a nábojom Shimano Nexus so vstavanou 7 st. prevodovkou a so spätnou brzdou. Radenie nie je súčasťou dodávky.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-21 |
| Počet prevodov | 7 - 0,632/0,741/0,843/0,989/1,145/1,335/1,545 |
| Prevodový pomer | 2.45 |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Strieborná |
| Náboj | Shimano Nexus 7 st so spätnou brzdou |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 128 mm |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez - 2,0/2,34 |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Dvojitý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 26" Planet Air Sport (28-590/Black&Brown)
Planet Air
13,00 €
10,57 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28-590
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 650 x 28C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: max. 7,0 bar
Duša 26" BRN Anti Puncture Tube (47/57-559 AV)
BRN
13,00 €
10,57 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 47/57-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,75 / 2,125"
Materiál: Butyl
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 48 mm
Plášť 26" Continental Ride Tour (47-559/Black&Brown)
Continental
17,50 €
14,23 bez DPH
Skladom 1ksRozmer/ETRTO: 47-559
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/Inch: 26" x 1,75"
Hmotnosť: cca. 870 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180
Plášť 26" Michelin Cross Max (47-559)
Michelin
20,13 €
16,37 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 47-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,85"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 1030 g
Prevedenie: Drôt



