Koleso zadné 28" EXAL ZX 19 / Shimano NEXUS 8 st. BEZ spätnej brzdy BP
Popis produktu
Koleso zadné 28" s dvojstenným hliníkovým ráfikom EXAL ZX 19 a nábojom Shimano NEXUS so vstavanou 8 st. prevodovkou a BEZ spätnej brzdy. Radenie nie je súčasťou dodávky.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,75 |
| Počet prevodov | 8 - 0,527/0,644/0,748/0,851/1,0/1,223/1,419/1,615 |
| Prevodový pomer | 3.07 |
| Farba ráfik | Strieborný |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | BEZ spätnej brzdy |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez - 2,0/2,34 |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Gator Hardshell Folding (28-622/Black)
Continental
63,94 €
51,98 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 338 g
Prevedenie: Skladací
Duša 28" Michelin Airstop A3 (35/47-622/635 AV)
Michelin
4,60 €
3,74 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 35/47-622/635
Farba: Čierna
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 34 mm
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (16-622)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Plášť 28" Challenge Strada Bianca Pro (30-622/Black)
Challenge
66,00 €
53,66 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 30-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 30C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS2


