Plášť 28" CST Breaker (40-635) CST
Popis produktu
Plášť CST Breaker je nepostrádateľným vybavením pri jazde na bicykli po meste. Nový profil dáva plášťu moderný vzhľad. Tento plášť je ideálny pre tých, ktorí sú na cestách každý deň a nechcú vedieť, čo poškodený plášť znamená. Vďaka ochrannej vložke proti prepichnutiu má plášť naozaj dlhú životnosť.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 40-635 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 28" x 1 1/2" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Zmes | Single |
| Hmotnosť | cca. 895 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 22 |
| Ochrana proti prerazeniu | APL |
| Max. tlak vzduchu | max. 5,1 bar |
Súvisiace produkty
Duša 28" Schwalbe 17 (28/47-622/635 AV)
Schwalbe
6,20 €
5,04 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28/47-622/635
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28 x 1 1/8-1,75
Hmotnosť: cca. 150 g
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (22-622)/2 ks
Schwalbe
6,11 €
10.01.25
4,97 bez DPH
K dispozícii po:10.01.25
Rozmer/ETRTO: 22-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 24" Schwalbe Super HP (22-507)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-507
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 24"
Materiál: Polyuretán
Mini pumpa Zéfal Air Profil Micro (Black)
Zéfal
17,70 €
14,39 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 88 g
Dĺžka: 165 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV



