Koleso zadné 28" BRN Fixed Coaster so spätnou brzdou (Silver) BRN
Popis produktu
Koleso zadné 28" s dvojstenným hliníkovým ráfikom BRN Fixed Coaster so spätnou brzdou.Parametre
| Počet prevodov | 1 |
| Farba ráfik | Strieborná |
| Farba náboj | Strieborná |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Šírka ráfika | 21 mm |
| Výška ráfika | 43 mm |
| Dĺžka náboja | 120 mm |
| Prevedenie | Spätná brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál výplet | Oceľ |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 20" Schwalbe Super HP (22-406)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20"
Materiál: Polyuretán
Plášť bezdušový 28" Challenge Strada Bianca Race TLR (36-622/Black)
Challenge
49,00 €
39,84 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 36-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 36C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: Nylon Superlight
Hmotnosť: cca. 347 g
Plášť 28" Continental Gatorskin Folding (32-622/Black)
Continental
55,80 €
45,37 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 32-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 350 g
Prevedenie: Skladací
Plášť 28" Continental Grand Prix 4-Season (32-622)
Continental
75,94 €
01.05.26
61,74 bez DPH
K dispozícii po:01.05.26
Rozmer/ETRTO: 32-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32C
Zmes: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 320 g
Prevedenie: Skladací



