Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus Tour HS 619 (50-622) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Marathon Plus Tour HS 619 je všestranný plášť, ktorý je všade doma, či už na asfalte alebo poľnej ceste. Je vhodný pre každodenné použitie alebo na veľké túry. Jeho robustná konštrukcia znesie všetko. Bezpečný vďaka vložke proti prepichnutiu Smart Guard®, najúčinnejšej vložke, aká pre plášť existuje.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 50-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 28" x 2,0" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Zmes | Addix |
| E-Bike | E-50 |
| Hmotnosť | cca. 1150 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | SmartGuard |
| Max. tlak vzduchu | 2,5 - 4,5 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (16-622)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Mini pumpa BRN Jet
BRN
10,00 €
8,13 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 137 g
Dĺžka: 230 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV
Mini pumpa Airbone ZT-702 Supernova (Black)
Airbone
20,50 €
16,67 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 59 g
Dĺžka: 99 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Mini pumpa M-Wave Air Midget (Silver)
M-Wave
16,90 €
13,74 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 68 g
Dĺžka: 120 mm
Tlak: max. 6,2 bar / 90 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV



