Koleso zadné 28" Ryde Zac 421 / Shimano Nexus 7 st. so spätnou brzdou BP
Popis produktu
Koleso zadné 28" s dvojstenným hliníkovým ráfikom Ryde Zac 421 a nábojom Shimano Nexus so vstavanou 7 st. prevodovkou a so spätnou brzdou. Radenie nie je súčasťou dodávky.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-21 |
| Počet prevodov | 7 - 0,632/0,741/0,843/0,989/1,145/1,335/1,545 |
| Prevodový pomer | 2.45 |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Strieborná |
| Náboj | Shimano Nexus 7 st so spätnou brzdou |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 128 mm |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24 - 50 mm |
| Materiál výplet | Nerez - 2,0/2,34 |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Dvojitý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Michelin WorldTour (35-622/Black)
Michelin
14,37 €
15.05.26
11,68 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Hmotnosť: cca. 635 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 22
Plášť 28" Michelin Dynamic Sport (25-622/Black&White)
Michelin
17,46 €
15.05.26
14,20 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Hmotnosť: cca. 320 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Duša 28" Schwalbe Air Plus 17AP (37/47-622/635 AV)
Schwalbe
9,59 €
7,80 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37/47-622/635
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,40 / 1,75"
Rozmer/FRA: 700 x 35/45C
Materiál: Butylkaučuk
Hmotnosť: cca. 270 g
Plášť 28" Planet Air Sport (28-622/Black)
Planet Air
12,00 €
9,76 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: max. 7,0 bar



