Duša 28" Schwalbe Air Plus 17AP (37/47-622/635 AV) Schwalbe
Popis produktu
Duša Schwalbe Air Plus v prevedení s auto ventilom. Vďaka vysokému podielu čistého butylkaučuku zadrží duša Schwalbe Air Plus vzduch podstatne dlhšie ako bežné duše. Preto musíte nafukovať koleso menej často. S približne o 70 % väčšou hrúbkou steny je Schwalbe Air Plus obzvlášť robustný - a preto je dobre chránený proti prerazeniu a prepichnutiu. Ak bude niekedy potrebné vymeniť Schwalbe Air Plus – rovnako ako všetky ostatné Schwalbe duše je 100% recyklovateľná.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 37/47-622/635 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,40 / 1,75" |
| Rozmer/FRA | 700 x 35/45C |
| Materiál | Butylkaučuk |
| Hmotnosť | cca. 270 g |
| Typ ventilu | Auto ventil |
| Dĺžka ventilu | 40 mm |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus HS 440 (40-635)
Schwalbe
39,40 €
32,03 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 40-635
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1 1/2"
Rozmer/FRA: 700 x 38B
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 1010 g
Plášť 28" Planet Air Road Color (23-622/White)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Biela
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar
Plášť 28" Schwalbe Marathon Mondial HS 428 (42-622)
Schwalbe
31,84 €
01.11.24
25,89 bez DPH
K dispozícii po:01.11.24
Rozmer/ETRTO: 42-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,60"
Rozmer/FRA: 700 x 40C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 650 g
Predné koleso 28" EXAL ZX 19 / AL náboj
BP
od 39,87 €
32,41 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Rozmer/Inch: 28" x 1,75
Farba ráfik: Strieborný, Čierny
Farba náboj: Strieborný
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Dĺžka náboja: 100 mm



