Náboj predný Novatec A141SB Novatec
Počet špicov
Popis produktu
Predný náboj Novatec A141SB s oskou pre rýchloupinák určený pre cestný bicykel s ráfikovou brzdou. Náboj má lesklý čierny povrch a dve priemyselné ložiská. Rýchloupinák nie je súčasťou balenia.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 38 mm |
| FTF | 72 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Hmotnosť | cca. 118 g |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák 5 mm |
| Počet špicov | 32, 36 |
| Ložiská | Priemyselné utesnené |
Súvisiace produkty
Ráfik 26" Remerx Dragon 719-L Eyelet (559-19/Black)
Remerx
20,87 €
16,97 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Čierna
ERD: 535,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 500 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L Eyelet (622-19/Black)
Remerx
22,31 €
18,14 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" DT Swiss 535 (622-19)
DT Swiss
36,83 €
29,94 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 540 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 26" EXAL ZX 19 (559-19/Silver)
Exal
od 12,97 €
10,54 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm, 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 550 g
Prevedenie: Ráfiková brzda




