Náboj zadný 8/9/10 st. Novatec D042SB (Black) Novatec
Popis produktu
Zadný náboj 8/9/10 st. Novatec D042SB s oskou pre rýchloupínak na cestný, trekingový a horský bicykel s kotúčovou brzdou.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 58 mm |
| FTF | 58,4 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Hmotnosť | cca. 492 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | QR 5 mm |
| Počet špicov | 32 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9/10 st. |
| Prichytenie kotúča | IS 2000 |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Schürmann Sport 19 (622-19/Black)
Schurmann
14,40 €
11,71 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 610 mm
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 510 g
Kazeta 9 st. Miche Primato 9 SH
Miche
od 34,58 €
28,11 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 / 26 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 240 g (12-21 z.)
Prevedenie: Shimano
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L (622-19/Black)
Remerx
19,36 €
15,74 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" TWN Colour Black (622-15)
TWN
27,74 €
22,55 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"



