Náboj zadný 8/9/10 st. Shimano Deore FH-M6010 (Black) Shimano
Popis produktu
Zadný náboj 8/9/10 st. Shimano Deore FH-M6010 s upínaním 15 mm oskou na trekingový a MTB bicykel s kotúčovou brzdou, dodávaný bez osky.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 44/45 mm |
| FTF | 57,4 mm |
| Dĺžka náboja | 142 mm |
| Hmotnosť | cca. 357 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | E-Thru 12 mm |
| Počet špicov | 32 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9/10 st. |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
Súvisiace produkty
Kazeta 9 st. Campagnolo Veloce CS03-EC
Campagnolo
50,21 €
40,82 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 28 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 250 g (11-25 z.)
Ráfik 26" EXAL XL 25 (559-25)
Exal
25,81 €
31.05.26
20,98 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 559-25
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 665 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Kazeta 10 st. SRAM PG 1030
SRAM
65,38 €
53,15 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 / 32 zubov, 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 / 32 / 36 zubov
Materiál unášač: Hliník
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 250 g (11-23 z.)
Ráfik 28" Exal XP 19 (622-19)
Exal
17,96 €
31.05.26
14,60 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 625 g
Prevedenie: Ráfiková brzda



