Ráfik 28" Exal XP 19 (622-19) Exal
Popis produktu
Hliníkový ráfik Exal XP 19 s opracovanými brzdovými plochami, s dvojitou stenou a indikátorom opotrebenia ráfikaParametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Farba | Strieborná |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 625 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 28" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 28 - 62 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Planet Air Traditional (35-622/Black&Brown)
Planet Air
12,00 €
9,76 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: max. 6,0 bar
Páska do ráfika 22" BRN Tape (16-470)
BRN
3,40 €
2,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-470
Farba: Oranžová
Rozmer/Inch: 22"
Náboj zadný Miche Primato Pista-Strada (Silver)
Miche
73,34 €
59,63 bez DPH
Farba: Strieborná
PCD: 60 mm
FTF: 59,4 mm
Dĺžka náboja: 120 mm
Hmotnosť: cca. 502 g
Materiál telo náboja: Hliník 6061
Náboj predný Sturmey Archer HBT30 Front (Silver)
Sturmey Archer
28,00 €
22,76 bez DPH
Farba: Strieborná
PCD: 61,5 mm
FTF: 70,6 mm
Dĺžka náboja: 100 mm
Dĺžka osky: 145 mm
Hmotnosť: cca. 270 g



