Náboj zadný 10/11 st. Shimano Tiagra FH-RS400 (Silver) Shimano
Popis produktu
Náboj zadný Shimano Tiagra FH-RS400 je spoľahlivým zadným nábojom pre cestné bicykle. Rovnako ako u top modelov, aj náboj Tiagra RS400 má kontaktné tesnenie, aby sa zabránilo vniknutiu nečistôt a vody spôsobujúce koróziu. Toto spolu s vnútorným utesnením zvyšujú životnosť a znižujú servisné intervaly. Náboj používa šikmé kontaktné guličkové ložiská , ktoré zabezpečujú radiálnu aj bočnú oporu, čo zabezpečuje vynikajúcu pevnosť a odolnosť v reálnych jazdných podmienkach. Ponúkajú tiež možnosť presného nastavenia ložísk a ľahkej údržby.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Dĺžka náboja | 130 mm |
| Dĺžka osky | 141 mm |
| Hmotnosť | cca. 365 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Materiál orech | Oceľ |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 10/11 pr. |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Exal XR1 (622-13)
Exal
22,49 €
31.05.26
18,28 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-13
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 485 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" DT Swiss R 460 (622-18)
DT Swiss
41,82 €
34,00 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-18
Farba: Čierna
ERD: 596 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Tubeless ready: Áno
Materiál: Hliník
Kazeta 9 st. SunRace CSM96
SunRace
21,00 €
17,07 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov, 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 34 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 358 g, cca. 346 g
Kazeta 8 st. Miche Primato 8 SH
Miche
od 29,69 €
24,14 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 24 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 23 / 25 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 196 g (12-21 z.)
Prevedenie: Shimano



