Náboj zadný 8/9 st. Shimano Tourney FH-TX500-8-QR (Silver) Shimano
Popis produktu
Zadný náboj 8/9 st. Shimano Deore FH-M6000 s rýchloupínakom na trekingový a horský bicykel s kotúčovou brzdou.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 45 mm |
| FTF | 57,4 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | QR 5 mm |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9 st. |
Súvisiace produkty
Ráfik 26" Remerx Dragon 719-L Eyelet (559-19/Black)
Remerx
20,87 €
16,97 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Čierna
ERD: 535,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 500 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Kazeta 8 st. Shimano CS-HG31-8
Shimano
od 16,00 €
13,01 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ
Ráfik 28" Ryde ZAC 19 (622-19/Silver)
Ryde
17,76 €
31.05.26
14,44 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 604 mm
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 585 g
Kazeta 8 st. SRAM PG 830
SRAM
22,90 €
18,62 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 zubov, 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 26 / 32 zubov, 11 / 13 / 15 / 17 / 20 / 23 / 26 / 30 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 311 g



