Ráfik 27,5" Remerx Dragon 719-L (584-19/Black) Remerx
Počet špicov
Popis produktu
Hliníkový ráfik Remerx Dragon 719-L je spoľahlivý, veľmi obľúbený model ráfika zosilený jednoduchým nitovaním a za priaznivú cenu.Technológie:
• Bezpečnostný systém SCR - jeho význam spočíva v zosilnení základne háku plášťa, aby nedošlo k odlomeniu pri opotrebení brzdnej plochy. Po nadmernom opotrebení brzdnej plochy nastáva vykloneniu bočnice a rozšíreniu ráfika, čo spôsobuje samovolné brzdenie. Brzdná plocha je deformovaná do priehlbiny, na ktorej sa začne objavovať prasklina.
• Sústružené brzdné plochy GBS vďaka jemným drážkam ponúkajú vyššiu účinnosť ráfikových bŕzd. Brzdné plochy súčasne robia ráfik vzhľadovo atraktivnejším.
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 584-19 |
| Farba | Čierna |
| ERD | 560,6 mm |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 530 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 28" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 25 - 57 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadny |
| Počet špicov | 36, 32 |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (14-559)/2 ks
Schwalbe
4,43 €
3,60 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 14-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 27,5" Schwalbe Super HP (22-584)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-584
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 27,5"
Materiál: Polyuretán
Náboj zadný BRN Fixed Flip-Flop Hub (Silver)
BRN
39,00 €
31,71 bez DPH
Farba: Strieborná
PCD: 62 mm
Dĺžka náboja: 120 mm
Hmotnosť: cca. 280 g
Materiál telo náboja: Hliník 6061-T6
Materiál oska: CrMo Oceľ
Náboj zadný TWN BMX Basic (Black)
TWN
5,00 €
4,07 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Dĺžka náboja: 110 mm
Dĺžka osky: 180 mm
Materiál telo náboja: Hliník
Materiál oska: Oceľ
Typ osky náboja: Pevná oska 14 mm




