Náboj zadný 8/9/10 st. Shimano Acera FH-T3000 (Black) Shimano
Popis produktu
Náboj zadný Shimano Acera FH-T3000 s rýchloupinákom určený pre mestské a trekingové bicykle s ráfikovou brzdou.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 45 mm |
| FTF | 59,2 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Materiál orech | Oceľ |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Počet špicov | 32 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9/10 pr. |
Súvisiace produkty
Kazeta 9 st. Shimano Deore XT CS-M770-9
Shimano
55,99 €
45,52 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 256 g (11-32 z.)
Kazeta 10 st. Shimano Deore CS-HG50-10
Shimano
45,00 €
36,59 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 381 g
Kazeta 10 st. Shimano XT CS-M771-10
Shimano
od 52,74 €
42,88 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20 / 22 / 25 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ / Hliník (6 najväčších pastorkov)
Hmotnosť: cca. 323 g (11-34 z.)
Kazeta 10 st. Shimano Tiagra CS-HG500-10
Shimano
od 29,00 €
23,58 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov
Materiál: Poniklovaná oceľ



