Náboj zadný Miche Primato Pista (Silver) Miche
Popis produktu
Zadný náboj Miche Pista s pevnou oskou na dráhový bicykel s fixie prevodom. Náboj má leštený lesklý povrch a priemyselné ložiská. Rozmer závitu pre pastorok je 35x24 tpi.Parametre
| Farba | Strieborná |
| PCD | 60 mm |
| FTF | 71 mm |
| Dĺžka náboja | 120 mm |
| Hmotnosť | cca. 511 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061 |
| Materiál oska | CroMo oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska 10 mm |
| Počet špicov | 32 |
| Ložiská | Priemyselné utesnené |
Súvisiace produkty
Kazeta 9 st. Miche Primato 9 CA
Miche
od 33,05 €
26,87 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 23 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 240 g (12-21 z.)
Prevedenie: Campagnolo
Ráfik 28" Remerx RMX 219 (622-19)
Remerx
13,54 €
11,01 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 607,3 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 540 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Kazeta 10 st. SunRace CSMS1TAW
SunRace
31,00 €
25,20 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 zubov
Materiál dištančný krúžok: Plast
Materiál unášač: Oceľ
Materiál matica: Oceľ
Kazeta 10 st. BRN Big CS10 (Black/Silver)
BRN
45,00 €
36,59 bez DPH
Farba: Čierna/Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 zubov, 11 / 12 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov, 11 / 13 / 15 / 17 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 / 42 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 568 g, cca. 518 g, cca. 618 g



