Náboj zadný Miche Primato Pista-Strada (Silver) Miche
Počet špicov
Popis produktu
Zadný náboj Miche Pista-Strada s pevnou oskou na dráhový/fixie bicykel s pevným prevodom alebo na single speed bicykel s voľnobežkou. Náboj hovorovo pomenovaný aj ako flip-flop. Náboj má leštený lesklý povrch a priemyselné ložiská. Rozmer závitu pre pastorok je 35x24 tpi pre fixie prevod a 36x24 tpi pre voľnobežku.Parametre
| Farba | Strieborná |
| PCD | 60 mm |
| FTF | 59,4 mm |
| Dĺžka náboja | 120 mm |
| Hmotnosť | cca. 502 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061 |
| Materiál oska | CroMo oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska 10 mm |
| Počet špicov | 36, 32 |
| Ložiská | Priemyselné utesnené |
Súvisiace produkty
Kazeta 10 st. SunRace CSMS3 TAY
SunRace
43,94 €
35,72 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná/Čierna
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 /36 / 42 zubov
Materiál unášač: Hliník
Materiál: Hi-Ten oceľ
Hmotnosť: cca. 448 g
Kazeta 10 st. SunRace CSMS1TAW
SunRace
31,00 €
25,20 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 zubov
Materiál dištančný krúžok: Plast
Materiál unášač: Oceľ
Materiál matica: Oceľ
Ráfik 27,5" Remerx Dragon 719-L (584-19/Black)
Remerx
18,51 €
15,05 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 584-19
Farba: Čierna
ERD: 560,6 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 530 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Kazeta 8 st. SRAM PG 830
SRAM
22,90 €
18,62 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 zubov, 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 26 / 32 zubov, 11 / 13 / 15 / 17 / 20 / 23 / 26 / 30 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 311 g




