Náboj zadný Sturmey Archer HBT30 Rear (Silver) Sturmey Archer
Popis produktu
Zadný náboj Sturmey Archer HBT30 Rear s pevnou oskou na mestský a trekingový bicykel s ráfikovou brzdou. Náboj má leštený lesklý povrch a priemyselné ložiská. K dispozícii vo viacerých farebných provedeniach. Vhodne doplňujú predné náboje Sturmey Archer HBT30.Parametre
| Farba | Strieborná |
| PCD | 61,5 mm |
| FTF | 66,6 mm |
| Dĺžka náboja | 130 mm |
| Dĺžka osky | 175 mm |
| Hmotnosť | cca. 335 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061 |
| Materiál oska | CroMo oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska 10 mm |
| Počet špicov | 32 |
| Ložiská | Priemyselné utesnené |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" TWN Colour Pink (622-15)
TWN
25,17 €
20,46 bez DPH
1-3dniRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Ružová
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"
Ráfik 28" Schürmann Sport 19 (622-19/Black)
Schurmann
14,40 €
11,71 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 610 mm
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 510 g
Ráfik 28" DT Swiss 535 (622-19)
DT Swiss
36,83 €
29,94 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 540 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Kazeta 10 st. Shimano Tiagra CS-HG500-10
Shimano
od 29,00 €
23,58 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov
Materiál: Poniklovaná oceľ




