Náboj zadný 2 st. Sturmey Archer Duomatic S2C Coaster (Silver) Sturmey Archer
Popis produktu
Hliníkový zadný náboj 2 st. Sturmey Archer Duomatic S2C Freewheel je 2-rychlostný náboj s nožným radením a rozsahom prevodu 138% a s protišlapnou brzdou. K radeniu prevodu nepotrebujete žiadne páky a kabeláž. Kompatibilný s pastorkami veľkosti 13 až 24 zubov.Balenie obsahuje náboj, pastorok a sadu príslušenstva potrebného pre montáž a správnu funkciu náboja.
Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 2 - 1,00/1,38 |
| Prevodový pomer | 1.38 |
| Dĺžka náboja | 116 mm |
| Dĺžka osky | 162 mm |
| Hmotnosť | cca. 1395 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061 |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 32 |
Príloha:
Manual_Sturmey_Archer_S2&S2C.pdfSúvisiace produkty
Ráfik 28" DT Swiss 535 (622-19)
DT Swiss
36,83 €
29,94 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 540 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L (622-19/Silver)
Remerx
od 17,33 €
14,09 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Rodi Airline 1 (622-19/Black)
Rodi
19,08 €
31.05.26
15,51 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 594 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 669 g
Ráfik 28" TWN Colour Black (622-15)
TWN
27,74 €
22,55 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"






