Náboj zadný 8/9 st. Shimano Tourney FH-TX500-8-QR (Silver) Shimano
Popis produktu
Zadný náboj 8/9 st. Shimano Deore FH-M6000 s rýchloupínakom na trekingový a horský bicykel s kotúčovou brzdou.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 45 mm |
| FTF | 57,4 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | QR 5 mm |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9 st. |
Súvisiace produkty
Kazeta 9 st. Miche Primato 9 SH
Miche
od 34,58 €
28,11 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 / 26 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 240 g (12-21 z.)
Prevedenie: Shimano
Ráfik 28" Schürmann Sport 19 (622-19/Black)
Schurmann
14,40 €
11,71 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 610 mm
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 510 g
Ráfik 28" MAVIC CXP Pro (622-15/Black)
MAVIC
49,90 €
40,57 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník - Maxtal
Hmotnosť: cca. 470 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Kazeta 9 st. SunRace CSR91
SunRace
24,00 €
19,51 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 293 g



