Náboj zadný 8/9/10 st. Shimano Acera FH-T3000 (Silver) Shimano
Počet špicov
Popis produktu
Náboj zadný Shimano Acera FH-T3000 s rýchloupinákom určený pre mestské a trekingové bicykle s ráfikovou brzdou.Parametre
| Farba | Strieborná |
| PCD | 45 mm |
| FTF | 59,2 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Materiál orech | Oceľ |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Počet špicov | 36, 32 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9/10 pr. |
Súvisiace produkty
Kazeta 8 st. Miche Primato 8 SH
Miche
od 29,69 €
24,14 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 24 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 23 / 25 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 196 g (12-21 z.)
Prevedenie: Shimano
Ráfik 26" EXAL ZX 19 (559-19/Silver)
Exal
od 12,97 €
10,54 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm, 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 550 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" TWN Colour Pink (622-15)
TWN
25,15 €
20,45 bez DPH
1-3dniRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Ružová
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"
Kazeta 9 st. Shimano CS-HG400-9
Shimano
od 22,00 €
17,89 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ



