Pedál Freeride nášľapný Xpedo GFX Neo (Black) XPEDO
Popis produktu
Freeride nášlapný pedál Xpedo GFX Neo je mladším súrodencom našej obľúbeného modelu GFX. Pedál Xpedo GFX Neo sa vyznačuje o niečo kompaktnejšou platformou s rovnakým osvedčeným clip systémom Posi-Lock. Plastová klietka NEP je trvanlivá a skĺzne pri akomkoľvek neočakávanom kontakte s koreňmi alebo skalami. Tvarované kolíky poskytujú extra priľnavosť, aby ste mali istotu pri jazde. Zúžené CroMo osky sa odvaľujú na troch presných utesnených ložiskách pre ľahkú údržbu.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet pinov | 2 x 8 |
| Rozmer | 99,6 x 90 x 19 mm |
| Q faktor | 56 mm |
| Kufor | Xpedo XPT (6° Float) |
| Závit | 9/16" |
| Hmotnosť | cca. 440 g |
| Materiál telo | Nylon |
| Materiál oska | CroMo |
| Ložiská | 3x utesnené ložisko |
Súvisiace produkty
Kľuky cesta 2x11 Shimano FC-RS510
Shimano
105,00 €
85,37 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Tmavosivá
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 22
Veľkosť: 50 - 34 / 175 mm
Bolt circle diameter: 110 mm
Q Factor: 150 mm
Kľuky cesta 2x8 TWN AL 52/42
TWN
35,41 €
28,79 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 16
Veľkosť: 52 / 42 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 70 mm
Kľuky cesta 2x9 Shimano Sora FC-R3000-CG
Shimano
79,50 €
64,63 bez DPH
Nie je k dispozícii
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 18
Veľkosť: 50 - 34 / 170 mm, 50 - 34 / 175 mm
Bolt circle diameter: 110 mm
Q Factor: 150 mm
Kľuky cesta 2x11 Shimano 105 FC-5800 (Silver)
Shimano
165,89 €
28.03.25
134,87 bez DPH
K dispozícii po:28.03.25
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 22
Veľkosť: 52 - 36 / 175 mm, 50 - 34 / 170 mm, 53 - 39 / 170 mm, 53 - 39 / 175 mm, 52 - 36 / 170 mm
Technológia: Hollowtech, Hollowtech II
Bolt circle diameter: 110 mm





