Pedál nášlapný XLC PD-S20 (Black) XLC
Popis produktu
Jednostranný nášlapný pedál XLC PD-S20 s hliníkovým telom a rámom a CroMo oskou určený pre trekingové bicykle. Pedál určený pre jazdcov jazdiacich s obyčajnými topánkami ale aj cyklo tretrami. Pedál má na jednej strane nastaviteľný SPD zámok pre jednoduché nacvaknutie/vycvaknutie tretry z pedálu. Druhá strana pedálu je určená pre obyčajné topánky. Kompatibilné so Shimano SPD systémom. Dodávané vrátane kufrov.Parametre
| Farba | Čierna |
| Rozmer | 101 x 63 mm |
| Kufor | Shimano SPD |
| Závit | 9/16" |
| Hmotnosť | cca. 322 g |
| Materiál telo | Hliník |
| Materiál oska | CroMo |
| Ložiská | Zapuzdrené / utesnené ložisko |
Súvisiace produkty
Kľuky cesta 2x9 Force Road C9.5
Force
34,00 €
27,64 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 18
Veľkosť: 53 / 39 zubov, 50 / 34 zubov
Dĺžka kľuky: 175 mm
Hmotnosť: cca. 921 g
Kľuky cesta 2x8 Shimano Claris FC-2450 (Grey)
Shimano
55,00 €
44,72 bez DPH
SkladomFarba: Tmavosivá
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 16
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Stredové zloženie: BB-ES25 (nie je súčasťou dodávky)
Dĺžka kľuky: 175 mm
Kľuky cesta 2x8 SunRace FCR81
SunRace
39,00 €
31,71 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 16
Veľkosť: 53 / 39 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Bolt circle diameter: 130 mm
Akcia
Kľuka s trojprevodníkom BRN Road Triple Crank
BRN
45,00 €
36,59 bez DPH
Skladom55,00 €Farba: Strieborná
Počet prevodov: 3
Počet rýchlostí: 24
Veľkosť: 52 / 40 / 30 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 70 mm





