Plášť 28" Schwalbe Big Apple HS 430 (50-622) Schwalbe
TPI
Ochrana proti prerazeniu
Popis produktu
Plášť Schwalbe Big Apple / Big Apple Plus HS 430 je modelom, ktorým sa začala éra "balónových" kolies: pohodlná jazda na bicykli bez zložitej technológie! Vzduchové polstrovanie plášťov slúži ako prirodzené pruženie. Stačí nahustiť na cca 2 bary a koleso sa veľmi ľahko odvaluje pri plnom pružiacom účinku. Klasické plášte šírky 37mm musia byť nahustené na 4 bary, aby dosiahli rovnako dobré valivé vlastností.Big Apple Plus - uži si komfort na bicykli s extra bezpečnou 3 mm hrubou vložkou proti prerazeniu plášťa - GreenGuard.
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 50-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 28" x 2,00" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 930 g, cca. 740 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 50, 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | Áno / K-Guard, Áno / RaceGuard |
| Max. tlak vzduchu | 2,5 - 5,0 bar |
Súvisiace produkty
Mini pumpa XLC PU-R03 (Black)
XLC
17,40 €
14,15 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Materiál: Hliník
Dĺžka: 220 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (18-622)/2 ks
Schwalbe
6,11 €
21.02.25
4,97 bez DPH
K dispozícii po:21.02.25
Rozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 27,5" Schwalbe Super HP (22-584)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-584
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 27,5"
Materiál: Polyuretán
Duša 28" BRN Anti Puncture Tube (35/43-622 AV)
BRN
13,00 €
10,57 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 35/43-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35/43C
Materiál: Butyl
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 48 mm



