Plášť 28" Schwalbe Big Apple HS 430 (60-622) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Big Apple / Big Apple Plus HS 430 je modelom, ktorým sa začala éra "balónových" kolies: pohodlná jazda na bicykli bez zložitej technológie! Vzduchové polstrovanie plášťov slúži ako prirodzené pruženie. Stačí nahustiť na cca 2 bary a koleso sa veľmi ľahko odvaluje pri plnom pružiacom účinku. Klasické plášte šírky 37mm musia byť nahustené na 4 bary, aby dosiahli rovnako dobré valivé vlastností.Big Apple Plus - uži si komfort na bicykli s extra bezpečnou 3 mm hrubou vložkou proti prerazeniu plášťa - GreenGuard.
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 60-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 28" x 2,35" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 890 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | Áno / RaceGuard |
| Max. tlak vzduchu | 2,0 - 4,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 24" Schwalbe Super HP (22-507)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-507
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 24"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 18" Schwalbe Super HP (18-355)
Schwalbe
1,59 €
1,29 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 18-355
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 18"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (20-622)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Mini pumpa Zéfal Air Profil Micro (Black)
Zéfal
17,70 €
14,39 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 88 g
Dĺžka: 165 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV



