Plášť 28" Schwalbe Marathon Racer HS 429 (30-622) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Marathon Racer HS 429 je najľahším modelom radu Schwalbe Marathon. Vďaka vložke SpeedGuard má tento plžšť perfektnú ochranu proti prepichnutiu. Zloženie plášťa SpedGrip pre zabezpečenie najlepších jazdnýchvlastností.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 30-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,2" |
| Rozmer/FRA | 700 x 30C |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 395 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | RaceGuard |
| Max. tlak vzduchu | 4,5 - 7,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 27,5" Schwalbe Super HP (22-584)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-584
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 27,5"
Materiál: Polyuretán
Duša 28" Continental Tour 28 All (32/47-622/635 AV)
Continental
5,50 €
4,47 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 32/47-622/635
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 27/28 x 1 1/4 /1.75
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40mm
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (18-622)/2 ks
Schwalbe
6,11 €
21.02.25
4,97 bez DPH
K dispozícii po:21.02.25
Rozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Duša 28" Hutchinson Double Pack (28/35-622/630 AV)
Hutchinson
7,50 €
6,10 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20/25-622/630
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28/35
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 32 mm



