Plášť 28" Schwalbe Marathon Racer HS 429 (40-622) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Marathon Racer HS 429 je najľahším modelom radu Schwalbe Marathon. Vďaka vložke SpeedGuard má tento plžšť perfektnú ochranu proti prepichnutiu. Zloženie plášťa SpedGrip pre zabezpečenie najlepších jazdnýchvlastností.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 40-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,5" |
| Rozmer/FRA | 700 x 38C |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 495 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | RaceGuard |
| Max. tlak vzduchu | 4,0 - 6,0 bar |
Súvisiace produkty
Duša 28" CST Standard (37/45-622 AV)
CST
3,50 €
2,85 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 37/45-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35/43C
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 163 g
Typ ventilu: Auto ventil
Mini pumpa M-Wave Air Midget (Silver)
M-Wave
16,90 €
13,74 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 68 g
Dĺžka: 120 mm
Tlak: max. 6,2 bar / 90 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (16-622)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 28" BLB Rim Tape 700C (18-622)
BLB
2,40 €
1,95 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28"



