Plášť 28" Schwalbe Big Ben HS 439 (50-622/Brown) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Big Ben HS 439 je bratom modelu Schwalbe Big Apple. Komfort zostáva rovnaký, ale profil a vzhľad sú zreteľne výraznejší. Vhodný tiež pre elektro bicykle. Následujúce veľkosti majú označenie ECE-R75 a sú povolené pre elektro bicykle do 50 km/h: 55-406, 55-507, 55-559, 60-559, 55-622.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 50-622 |
| Farba | Hnedá |
| Rozmer/Inch | 28" x 2,00" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 890 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 50 |
| Ochrana proti prerazeniu | K-Guard |
| Max. tlak vzduchu | 2,5 - 5,0 bar |
Súvisiace produkty
Mini pumpa SKS Airflex Explorer (Black)
SKS
31,50 €
25,61 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník/Plast
Hmotnosť: cca. 132 g
Dĺžka: 205 mm
Tlak: max. 5 bar / 73 psi
Typ ventilu: AV/SV
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (16-622)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Pumpa stojanová Lynx Typhoon Floor Pump (Grey)
Lynx
16,20 €
13,17 bez DPH
SkladomFarba: Tmavosivá
Materiál: Oceľ/Plast
Hmotnosť: cca. 1,0 kg
Tlak: max. 6 bar / 87 psi
Typ ventilu: AV/DV/SV
Páska do ráfika 28" BLB Rim Tape 700C (16-622)
BLB
2,40 €
1,95 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28"



