Plášť 28" Schwalbe Big Ben HS 439 (50-622/Creme) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Big Ben HS 439 je bratom modelu Schwalbe Big Apple. Komfort zostáva rovnaký, ale profil a vzhľad sú zreteľne výraznejší. Vhodný tiež pre elektro bicykle. Následujúce veľkosti majú označenie ECE-R75 a sú povolené pre elektro bicykle do 50 km/h: 55-406, 55-507, 55-559, 60-559, 55-622.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 50-622 |
| Farba | Krémová |
| Rozmer/Inch | 28" x 2,00" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 890 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 50 |
| Ochrana proti prerazeniu | K-Guard |
| Max. tlak vzduchu | 2,5 - 5,0 bar |
Súvisiace produkty
Duša 28" Schwalbe 17 (28/47-622/635 AV)
Schwalbe
6,20 €
5,04 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28/47-622/635
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28 x 1 1/8-1,75
Hmotnosť: cca. 150 g
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (22-559)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (20-559)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Mini pumpa P2R Aircore 10SP (Black)
P2R
12,90 €
10,49 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 85 g
Dĺžka: 202 mm
Tlak: max. 6 bar / 90 psi
Typ ventilu: AV/SV



