Plášť 28" Schwalbe Little Big Ben HS 439 (40-622/Black) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Big Ben HS 439 je bratom modelu Schwalbe Big Apple. Komfort zostáva rovnaký, ale profil a vzhľad sú zreteľne výraznejší. Vhodný tiež pre elektro bicykle. Následujúce veľkosti majú označenie ECE-R75 a sú povolené pre elektro bicykle do 50 km/h: 55-406, 55-507, 55-559, 60-559, 55-622.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 40-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,50" |
| Rozmer/FRA | 700 x 38C |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 590 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | RaceGuard |
| Max. tlak vzduchu | 3,5 - 6,0 bar |
Súvisiace produkty
Duša 28" Schwalbe 15 (18/28-622/630 AV)
Schwalbe
7,95 €
6,46 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 18/28-622/63
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28 x 3/4-1 1/8
Hmotnosť: cca. 105 g
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm
Páska do ráfika 28" M-Wave Rim Tape (20-622)
M-Wave
1,70 €
1,38 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Mini / CO2 pumpa M-Wave Hybrid
M-Wave
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník/Plast
Hmotnosť: cca. 63 g (bez kartuše)
Dĺžka: 115 mm
Typ ventilu: AV/SV
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (20-622)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán



